Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

ZEMKA YAPI MALZEMELERİ ZEMİN ARAŞ. LAB. PROJ. DANŞ. MÜŞ. MÜH. İNŞ. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ. olarak, tüm personelimizin tam iştirakiyle ulaşmayı düşündüğümüz sürekli gelişim ve iyileşmeyi, uygulanabilir şartları yerine getirmeyi taahhüt ettiğimiz kalite politikamız aşağıdaki gibidir:

 1. Hizmetlerimizle ilgili kanuni mevzuatlara uymak, TS EN ISO / IEC 17025 standartlarının şartlarının karşılayacak şekilde planlı ve sistematik çalışmak ve çevreye de duyarlı faaliyetlerle müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak.
 2. Laboratuvar yönetimi müşteriye hizmet verirken sağladığı deney hizmetinin İyi bir meslekî ve teknik uygulamalar dahilinde verilmesini sağlamak.
 3. Laboratuvar yönetimi, TS EN ISO / IEC 17025 standartlarının şartlarının karşılayacak şekilde planlı ve sistematik olarak çalışmak,
 4. Kaliteye ilişkin yönetim sisteminin amacının tüm çalışanlar tarafından uygulanması sağlamak,
 5. Deney ve/veya kalibrasyon çalışmalarında görev alan bütün laboratuvar personelinin, kalite dokümantasyonunu öğrenmeleri, politika ve prosedürleri kendi işlerinde uygulamalarını sağlamak ve sürdürmek,
 6. Laboratuvar yönetimi TS EN ISO / IEC 17025 standardına uyma ve yönetiminin etkinliğini sürekli iyileştirmesini sağlamak.
 7. Çalışmaların müsaade edilen toplam hata limitlerini aşmayacak şekilde sistematik ve rasgele hatalar içermesi önlenerek, önemli hata yapılmasına izin vermemek.
 8. Laboratuvarımıza gelen deney numunelerinin özenle alınması, korunması, saklanması, kime ait olduğunun tanımlanmasına ve deneyinin zamanında yapılmasına dikkat etmek.
 9. Müşterilerin laboratuvarımızdan etkin ve verimli yararlanmasını sağlamak
 10. Deney raporlarının açık, okunaklı şekilde bilgisayar ortamında yazılarak, raporlarda numune ile ilgili gerekli bilgi ve referans değerler girilerek inandırıcı deney yorumun yapılmasını sağlamak
 11. Müşterilerden alınan geri bildirimlerle sürekli iyileştirme.